Veseli smo, da bomo šolsko leto začeli kot nekoč, v učilnicah, brez mask. Kljub temu moramo vsi prevzeti odgovornost in v šolo prihajati le zdravi.

Prvi šolski dan v letu 2022/2023 bo četrtek, 1. 9. 2022. Dijaki višjih letnikov pridete v šolo ob 7.40. Prvi dve uri bodo z vami razredniki, ki vas bodo seznanil  s pomembnimi informacijami za začetek pouka, nadaljevali boste s poukom po prilagojenem urniku. Ne pozabite na copate!

Prvošolci boste prva dva dneva namenili  spoznavanju novega šolskega okolja, sošolcev, razrednika … Prvi šolski dan, 1. septembra, vas pričakujemo v šoli ob 8.00. S seboj imejte copate in beležko. Dijaki športnega oddelka se zberete pred učilnico 45 (2. nadstropje), ostali dijaki gimnazije v šolskem parku (levo od vhoda v šolo; v primeru dežja v šolski avli), dijaki ekonomskega tehnika pa pred telovadnico (desno od vhoda v šolo – med šolsko stavbo in parkiriščem; v primeru dežja v telovadnici)).

Poleg copat za v učilnico imejte s seboj tudi beležko in športno opremo.

Vsi naročniki boste malico prejeli že prvi dan. Za vse bo malica prvi dan hladna.

Vsem želimo prijeten začetek novega šolskega leta, prvošolcem pa izrekamo še posebno dobrodošlico na GESŠ Trbovlje.

(Ogledano 1.170 krat, 1 danes)