Vpis bo potekal od petka, 16. 6. do srede, 21. 6.2023,  v tajništvu GESŠ Trbovlje, od 8. do 13. ure.

Obrazce, ki jih potrebujete za vpis, ste vsi bodoči prvošolci prejeli po pošti. Izpolnjene obrazce, skupaj s  fotokopijo spričevala 9. razreda in originalom na vpogled,  prinesete s seboj na vpis.

• obrazec za izbiro drugega tujega jezika (program gimnazije),
  • dopisa in izjavi o vodenju evidenc osebnih podatkov – vrnete izpolnjeni  izjavi,
  • prijava na šolsko malico: če želite prejemati šolsko malico vrnite izpolnjeno prijavnico, obrazec za izbiro menija in pogodbi (Prosimo, izpolnite vse rubrike!),
  • obvestilo, seznam in naročilnica za izposojo učbenikov iz učbeniškega sklada šole – če si želite učbenike izposoditi, izpolnite prijavnico in priložite potrdilo o plačilu,
  • prijavnico na spoznavni tabor in potrdilo o plačilu prvega obroka,
  • informacija o izdelavi dijaške izkaznice – če se boste za izdelavo izkaznice odločili, vrnete podpisano soglasje.

Vsi obrazci morajo biti v celoti izpolnjeni in podpisani  s strani staršev.

Vse dodatne informacije o vpisnem postopku lahko dobite v svetovalni službi (telefon 03 56 25 502) ali v tajništvu naše šole (telefon 03 56 25 500).