Dragi bodoči devetošolec/draga bodoča devetošolka!

Na Gimnaziji in ekonomski srednji šoli Trbovlje bomo letos v zadnjem tednu poletnih počitnic organizirali poletno šolo kemije za osnovnošolce. Poletna šola je namenjena vsem devetošolcem letnika 2024/2025, ki vas zanima kemija, ki radi eksperimentirate in raziskujete ter želite poglobiti ter razširiti svoje znanje.

Poletno šolo bo vodil Aleksander Medveš, profesor kemije na GESŠ Trbovlje, ki že vrsto let navdušuje naše dijake s svojim kemijskim krožkom. Potekala bo od 28. do 30. avgusta 2024, in sicer v dopoldanskem času, v treh štiriurnih srečanjih in v prostorih naše šole.  Izvaja se brezplačno.

Če se želiš udeležiti poletne šole ali se pridružiti krožku, te vabimo, da se prijaviš na naslov aleksander.medves@gess.si ali preko zasebnega sporočila na Facebooku https://www.facebook.com/aleksander.medves ali s sporočilom SMS na 040 647 949.

Prepričani smo, da boš na poletni šoli kemije pridobil/-a veliko novih znanj in spoznal/-a nove prijatelje, ki jih druži veselje do kemije.

Mentor

Aleksander Medveš