Še ena generacija gimnazijcev in ekonomskih tehnikov Gimnazije in ekonomske srednje šole Trbovlje je zapustila srednješolske klopi in za sabo pušča zlate sledi.

V sredo, 5. julija 2023, so bili objavljeni rezultati poklicne mature, katerih smo se razveselili tako dijaki programa ekonomski tehnik kot tudi profesorji. Še posebej smo ponosni na dve zlati maturantki poklicne mature, Anjo Kos in Evo Majcen.

V ponedeljek, 10. julija 2023, smo v zgodnjih jutranjih urah dočakali tudi rezultate splošne mature in se ponovno veselili uspeha. Piko na i ob zaključku šolanja generacije 2019–2023 sta postavila še dva zlata maturanta splošne mature, Matija Omahen in Nejc Pušnik.

Vsem maturantkam in maturantom čestitamo in jim želimo vso srečo na novih poteh.

Ravnateljica Jelena Keršnik in učiteljski zbor GESŠ Trbovlje